Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Úvod do Google učebny

Základy práce s Google Učebnou – vytvoření třídy, zadávání úkolů a jejich kontrola

Lektorka: RNDr. Jitka Rambousková, učitelka matematiky a informatiky v ZŠ Nýřany, metodik ICT, členka národního kabinetu Informatika a ICT. O svých zkušenostech vede web www.cojsemvyzkousela.cz a využivá jej při lektorování, v kterém se zaměřuje na využití technologií obecně a v matematice zvlášť.

Moderuje: Jiří Nekola

SYPO – Systém podpory profesního rozvoje učitelů a ředitelů – nabízí profesní podporu pedagogickým pracovníkům a možnost rozvoje v každé fázi kariéry: od začínajících po zkušené. Projekt je realizován za podpory Národního pedagogického institutu České republiky (NPI ČR), na jeho financování se podílí MŠMT a EU.

Součástí podpory je mimo jiné: • nový seriál webinářů věnujících se distanční výuce http://www.projektsypo.cz/webinare-na…, • metodická podpora poskytovaná krajskými ICT metodiky a odbornými krajskými metodiky ve všech krajích ČR, kontakty zde http://www.projektsypo.cz/kontakty/kr… • facebooková stránka https://www.facebook.com/projektsypo a facebooková skupina https://www.facebook.com/groups/ICTpo… • činnost členů metodických kabinetů Český jazyk a literatura, Matematika a její aplikace a Informatika a ICT, kteří se mohou podělit o tipy s online výukou, kontakty zde http://www.projektsypo.cz/mapa • webináře týkající se didaktických a oborových novinek pro učitele českého jazyka, matematiy nebo ICT http://www.projektsypo.cz/webinare.html